Гарні компліменти жінці українською мовою

У статті ми зібрали безліч варіантів красивих компліментів жінці у прозі. Ви точно знайдете на чому зупинити свій вибір.

Вас звуть не Афродіта?

Ти – моя богиня!

Твій голос для мене приємніше, ніж всі мої улюблені пісні разом узяті.

Найяскравіша зірочка ти, моя кохана. Прекрасніше тебе немає нікого на світі. Мені подобається в тобі все: і посмішка, і хода, і твоя краса. Ти моя мрія, моя друга половинка, моя доля. Я дякую Господу за те, що ми зустрілися з тобою. Я знайшов в тобі те, що шукав: вірність, надію і любов. Моя душа сповнена лише тобою, моя найпрекрасніша, ніжна, добра. Я готовий для тебе навіть складати вірші, тому що люблю тебе більше життя. У тебе – відкрита душа, і просто ангельський характер.

Ти така гарна! З тебе тільки картини писати!

Коли Бог створював жінку, він задумував саме таку ніжну, тендітну, звабливу і одночасно з цим загадкову дівчину, яка ти і є. Як же можна встояти перед божественним задумом? Неможливо, тому і я схиляюся перед твоєю красою …

Найяскравіше тебе тільки сонце в небі.

Я готовий відмовитися від самого смачного пирога, просоченого товстим шаром крему, аби ти була поруч.

Як витончений весь твій образ і як досконалі твої риси, немов ти божество, яке отримало фізичне тіло!

Знаю, що ця робота (завдання) було дуже важким для тебе, але мене вразило те, як ти впоралася з ним.

Моє сонечко, ти найдорожче, що у мене є. Ти даруєш мені тепло, надію і любов. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою людиною. Кожен день, проведений з тобою для мене нагорода. Ти гідна тільки восхищенья і найтепліших компліментів. Мені казково пощастило, що доля подарувала тебе. Нехай твоє життя тече, як повна ріка, не знаючи на шляху перешкод, нехай стороною обходять тебе всі печалі і тривоги. Нехай твої милі очі завжди сяють радістю, і не знають, що таке сльози.

Цей колір сукні дивно підходить під колір твоїх очей.

Твої очі, любов моя, – врата в рай, а прекрасна посмішка – потік сонячного світла, нехай це сонце ніжності ніколи не ховається за хмарами смутку і образи, нехай променистий твій погляд заряджає мене позитивом, енергією, радістю, нехай краса твоя з кожним днем тільки розквітає, а любов палає все яскравіше!

Тільки одна ти мені потрібна в цьому світі, і я хотів би зробити тебе найщасливішою!

Як тобі вдалося вкрасти моє серце?

У мене просто не вистачає слів, щоб описати тобі свої почуття.