Найкращі компліменти жінці

У статті ми зібрали безліч варіантів самих красивих компліментів жінці українською мовою. Ви точно знайдете на чому зупинити свій вибір.

Магія – це коли наші очі зустрічаються, і ми відчуваємо іскру між нашими серцями. Ти чудова.

Твоя краса змушує відчувати мене на вершині світу!

Знаєш в чому твоя особливість? Навіть стаючи, старше ти не втрачаєш своєї краси. Вона стає особливою, жіночною. (Рекомендуємо дізнатися, що чоловіки думають про справжню жіночності).

Ти нагадуєш мені Дюймовочку – мініатюрна, симпатична, дитя квітів і сонця!

Я не перестану дякувати долі, за те, що вона послала мені тебе.

Навіть Афродіта – бліда копія твоєї краси.

Ти справжня муза, яка дає сили і натхнення для шедеврів!

Ти зірка, яка впала з неба на землю!

Найяскравіше тебе тільки сонце в небі.

Напевно, природа була особливо щедра, коли працювала над твоїм обличчям. Інакше звідки взятися такій неземної краси в нашому тлінному світі?

Навіть сонна ти красива, як ангел!

Ти давно знайшла, моя улюблена, ключик до мого серця. Ти сама ніжна, найдобріша, найкрасивіша, найкраща дівчина на всій планеті. Ти – сама досконалість, все в тобі красиво: і тіло і душа. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти для мене, як промінчик світла, який дарує щастя і тепло. Тільки зустрівши тебе, я зрозумів, що таке справжня любов, що таке щастя. Я знаю, що мені в житті казково пощастило, ти для мене, повір, прекрасніше всіх. Ти гідна восхищенья, і найпрекрасніших компліментів.

Ти єдина в моїй голові, в моєму серці і в моєму житті, ти найчарівніша жінка у всесвіті.

Про таку красуню, як ти, я навіть і не мріяв!

Ти неймовірна красуня!

Будь-який професійний фотограф погодиться фотографувати таку красуню, абсолютно безкоштовно!

Мила, прекрасна, дивовижна, чарівна, елегантна, вишукана, чуйна, ніжна, життєрадісна, щира, добра, чуйна, цікава, унікальна, мрійлива, чудова, натхнений, цілеспрямована, чудова і сама-сама чудова дівчина на світі – це ти!

Тепер я розумію, чому жінок вважають небезпечними істотами. Я готовий за один твій погляд стрибнути з найвищої гори, не кажучи вже про те, щоб спробувати звичайне яблуко або розв’язати війну з суперником.

Мила, ти перевернула мій світогляд! Ніколи не вірив в казки, але кожен день, проведений з тобою, все більше і більше переконує мене в тому, що ти – казкова принцеса. Я хочу все життя бути разом з тобою і твоєю казці.