Компліменти дівчині українською

У статті ми зібрали безліч варіантів компліментів дівчині . Ви точно знайдете на чому зупинити свій вибір.

Ти супер! Ти найкраща подруга Ти – супер! Ти дуже хороший друг! Ти супер! Ти сильний і ніжний!

Неймовірно! Як ти живеш з такою красою? Ти, напевно, найщасливіша жінка на світі!

Іноді ти буваєш несерйозною, немов маленька дівчинка, і мені це подобається. Адже тоді можна теж стати дитиною і трохи подуріти.

Нехай тебе завжди супроводжує вітер посмішок і радості!

Коли ти посміхаєшся, починається просто дощ з позитивних емоцій та яскравих вражень! Ти посміхаєшся – і цей світ накриває ковдру добра і щастя! Стає тепліше, затишніше і позитивніше … Посміхайся частіше, кохана!

Моя найкрасивіша і ніжна дівчина на всій планеті, ти для мене, як світло у віконці, як промінчик тепла. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою людиною на світі. Я вдячний долі, за такий чарівний подарунок. Мила, я хочу все життя бути тільки з тобою. Ти моя друга половинка, ти моя доля. Будь завжди такою гарною, лагідною, ніжною і найчарівнішою. Нехай всі твої мрії неодмінно збудуться, нехай удача завжди ходить поряд, нехай моя любов буде найнадійнішим оберегом для тебе.

Тільки ти відкрила очі – і виглянуло сонце!

Ти мій земний ангел, адже в тебе поєднуються всі кращі риси: чарівна краса, невичерпна доброта і жіноча мудрість! Ти найкраща господиня, пристрасна коханка і самий відданих один! Тільки поруч з тобою я можу залишатися таким, який я є, але при цьому розвиватися і рухатися вперед!

Путін передає визнання в любові!

Коли я дивлюся на твої розпущене волосся, мені здається, що я милуюся водоспадом!

Всі хороші моменти в моєму житті асоціюються саме з тобою!

Обожнюю твоє вміння зрозуміти чоловіка і підтримати розмову.

Мені важко відвернутися від твоїх незабутніх очей!

Ти велична!

Коли бачу тебе моє серце готове вистрибнути. І все через твою красивої посмішки (гарного обличчя).

У багатьох карі очі, але твої для мене рідніше, миліше, красивіше.

Я не п’яний, просто п’яний твоєю красою.

Доля подарувала мені дівчину, про яку можна тільки мріяти. Красива, добра, ніжна, мила, і найкраща на всій планеті. Тільки ти даруєш мені миті радості і щастя, тільки з тобою я відчуваю себе затишно і впевнено. Твій ангельський характер, твоя добра душа, твоя краса просто чарують мене. Я хочу все життя бути тільки з тобою, моя улюблена. Ти моя друга і найголовніша половинка, моє серце належить тільки тобі. Ти гідна восхищенья, моє сонечко. Я все зроблю, щоб ти була найщасливішою.