Компліменти дівчині своїми словами, до сліз

У статті ми зібрали безліч варіантів оригінальних компліментів дівчині у прозі. Ви точно знайдете на чому зупинити свій вибір.

Немає більше таких як ти і навіть подібних тобі. Ти найкраща і найулюбленіша моя дівчинка.

Чарівна незнайомка! Я полонений Вашої грацією і красою! Побачивши Вашу летить ходу, мені захотілося стати метеликом і літати за Вами по п’ятах. Чи не перевелася справжня краса! Краса душі і тіла в повній гармонії поєднуються в Вас! Невинний цей погляд! Він говорить багато про що! Ви прекрасні!

Ти мене зачарувала, я ще не зустрічав такої приголомшливої ​​дівчини, як ти.

Ти – моя друга половинка, без якої я не уявляю своє життя.

Всі вважають, що сонце знаходиться на небі, але я-то знаю, що сонце завжди зі мною, висвітлює моє життя і зігріває своїм теплом!

ти,та, про кого я думаю кожну секунду, хвилину, годину, добу!

У наш час складно зустріти справжню, сильну жінку, яка не боїться труднощів і допомагає іншим з ними боротися. Але мені пощастило, я познайомився з тобою.

Не може бути! Невже все до сих пір приховували в секреті свої почуття і жодного разу не говорили тобі, що ти найкрасивіша жінка на світі ?!

Моє дихання – синонім любові до тебе, а любов до тебе згасне, тільки коли перестану дихати.

Ти – той самий чоловік, завдяки якому в цьому світі існують чудеса і справжні почуття. Дякую за твою красу, за твою харизму, за твоє багате і щедре серце.

Я бачив, як з неба падають зорі, а хвилі б’ються об скелі, як вранці сходить сонце, а вночі виблискує повний місяць. Але в порівнянні з тобою все це ніщо. Ти найпрекрасніше, що коли-небудь відкрилося моєму погляду.

Ти справжня мрія будь-якого хлопця!

Бачиш в небі сонце? Знай, що твоя посмішка світить набагато яскравіше!

Я повністю обеззброєний твоїм дотепністю.

Іноді ти буваєш несерйозною, немов маленька дівчинка, і мені це подобається. Адже тоді можна теж стати дитиною і трохи подуріти.

Твої очі – два бездонних океану, в яких я готовий потонути прямо в цю хвилину!

Поблизу є аеропорт або це просто моє серце злітає при вигляді таких очей?

Кохана, ти прекрасна, як весна і так само чарівна. Світ, в якому є ти – яскравий, красивий і добрий. Поруч з тобою я відчуваю приплив колосальних сил і непереборнебажання направляти їх на те, щоб твоє життя було завжди найбезпечнішою і щасливою.