Зворушливі побажання в дорогу до сліз

У статті ми зібрали безліч варіантів кращих побажань в дорогу у прозі. Ви точно знайдете на чому зупинити свій вибір.

Комфортного стану душі на всьому протязі шляху.

Чи не купити хорошу погоду і добре самопочуття, зате можна бути у відмінній компанії і з хорошим настроєм! Бажаю щасливої ​​дороги, реалізації задуманого і уникнути будь-яких неприємностей!

Нехай все перехрестя ведуть тільки до добра, багатства і процвітання.

Бажаю щоб твій шлях коштував витрачених на нього зусиль.

Бажаю хороших попутників в дорозі за призначенням і удачі. До скорої зустрічі!

Кохана! Ти, напевно, вже в літаку. Я тебе дуже сильно люблю і тому бажаю тобі долетіти легко і без зайвих хвилювань. Помрій в польоті про прекрасне і бажаному. Нехай цей час буде для тебе чимось хорошим і казковим. Відпочинь, розслабся, полюбуйся з висоти пташиного польоту хмарами. Я буду кожну хвилину думати про тебе і бажати тобі тільки добра!

Гарного тобі самопочуття за кермом.

Тримай курс на успіх і удачу!

Чи не втомлюйся за кермом!

Щасливої ​​дороги! Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою і чистою. І ви доберетеся до місця призначення дуже швидко і легко. Тихій дороги, веселій компанії.

Нехай ніщо не змусить тебе ризикувати.

Мій дорогий! Сьогодні ти вирушаєш в політ. Нехай небо буде безхмарним і прихильним до тебе. Вітер буде попутний, а сонце освітлює твій шлях. Тут, на землі, я буду тримати за тебе кулачки і просити для тебе захисту в ангелів. Залиш свої тривоги зі мною, а з собою візьми мої побажання щасливого польоту і любов!

Швидких тобі зборів, легкого багажу, рівною дороги і якнайшвидшого повернення назад!

Бажаю тобі неодмінного везіння і щоб шлях був гладким, але не слизькою!

Нехай удача буде вірним супутником.

Бажаємо Вам щасливої ​​дороги, легкої дороги, відмінних попутників і яскравих вражень.

Вирушаючи в дорогу, залиште всі сумніви і, як то кажуть – в добру путь, нехай дорога стелиться скатертиною, а зустрічі будуть тільки приємні і незабутні!

Нехай «залізний кінь» не підведе!

Ось і настав твій політ. Що ж у тебе в чемодані? Сподіваюся там лежить удача, везіння і спокій. Якщо ж ні, то сподіваюся це знаходиться у тебе в серці! Без цих трьох складових ніяк не можна підніматися на борт літака. Удача принесе відмінну погоду. Завдяки везінню стюардеси будуть неймовірно привабливі і милі, а спокій буде відповідати за переліт в цілому. Тому не забудь про цих три важливих складових! Доброго польоту!